Головна / Звернення / Перелік звернень громадян / 2019 / С-6-ЕЗ, Пропозиція (зауваження)

С-6-ЕЗ, Пропозиція (зауваження)

Номер звернення:
С-6
Зареєстровано:
04 жовтня 2019
Вид звернення:
Пропозиція (зауваження)
Тема/напрямок:
Сімейна та гендерна політика. Захист прав дітей
Підтема:
Інші
Звернення:
Діючи в інтересах неповнолітніх дітей, звертаюсь до Вас, як батько Сокол Софії та Сокол Іванки, 09.10.14 р. н, що зареєстровані за адресою м. Кривий Ріг, вул. Таганська, буд.3 кв.17.
З листопада 2018 року, я позбавлений можливості відвідування дітей без уникнення конфліктних ситуацій, внаслідок провокативних дій колишньої дружини – отримувача аліментів, свідком яких є неповнолітні діти.
На підставі зазначеного, мною отримано рішення Інгулецької районної у місті Ради №42 від 20.02.19
Станом на 03.10.19 вищезазначене рішення отримувачем аліментів не виконується. Справа про притягнення до відповідальності дотепер розглядається в суді.
За довідкою Інгулецького ВДВС, отримувачем аліментів отримано п’ятдесят одна тисяча сімсот тридцять гривень 80 коп.
Згідно листа КНП «ЦПМСД» від 24.09.19 №6, слідує, що 08.08.19р, Софійці було встановлено діагноз гострий тонзиліт, призначено курс амбулаторного лікування, а вже 17.09.19р. встановлено той самий діагноз, але вже в обох доньок. Маю всі підстави вважати, що отримувач аліментів не надала дітям необхідного лікування.
Доньки не відвідують дитячий садочок, навчальний гурток, тощо, комун.послуги за квартиру сплачує власник житла, умови проживання у квартирі створені, існування кримінального провадження в Інгулецькому РВ стосовно крадіжки, з картки отримувача аліментів у сумі 16000 грн., співмешканцем Сокол О.О. за адресою м. Кривий ріг, вул.. Таганська, 3/17, дають всі підстави вважати щодо використання аліментів не за цільовим призначенням.
Згідно вимог ст. 186 Сімейного кодексу України, відповідно до Наказу Міністерства соціальної політики України 15.11.2018 № 1713 «Про затвердження «Порядку здійснення органами опіки та піклування контролю за цільовим витрачанням аліментів», прошу:
1. Провести інспекційні відвідування з метою встановлення цільового використання аліментів з залученням працівника органу освіти та охорони здоров'я.
2. Скласти висновок щодо належного розвитку Сокол Софії та Сокол Іванки та відповідного до їх віку навчального рівня освіти в умовах обмеженого спілкування та відсутності необхідного для розвитку відвідування дитячого садка.
3. Скласти висновок щодо стану здоров’я Сокол Іванки та Сокол Софії.
4. Висновки з перелічених питань бажаю отримати у встановлений законодавством термін особисто, або через уповноваженого представника, для чого прошу повідомити про готовність за контактним телефоном.
Відповідальний:
Служба у справах дітей
Статус:
Роз’яснено
Відповідь:
У зв"язку з тим, що відповідь містить персональні дані, попередньо повідомивши Вас телефоном, відповідь на звернення надіслано на вказану електронну адресу.