Головна / Звернення / Перелік звернень громадян / 2020 / П-8-ЕЗ, Пропозиція (зауваження)

П-8-ЕЗ, Пропозиція (зауваження)

Номер звернення:
П-8
Зареєстровано:
23 листопада 2020
Вид звернення:
Пропозиція (зауваження)
Тема/напрямок:
Комунальне господарство
Підтема:
Утримання доріг, парків, скверів, прибудинкових територій
Звернення:
Звертаюсь до Вас, як мешканець будинку, який був збудований у 1962 році по вул.Салтиківська б.22., у радянські часи збоку та позаду нашого будинку були збудовані незаконно погреба, і люди при викопуванні їх землю скидали прямо за нашим будинком, у зв’язку з чим на теперішній час у фундаменті будівлі утворилася велика тріщина в результаті піднятих насипів землі вода після дощу, не витікає, а потрапляє під наш будинок, хоча ми своїми силами з мешканцями намагалися прокладати труби в землі, щоб вода витікала з під дому, але це виявилось безрезультатно. Саме тому, наш будинок від часу почав руйнуватися і маємо тріщини у фундаменті, якщо і далі ігнорувати, то зовсім буде аварійним. У зв’язку з тим, що наш будинок обрав форму управління ОСББ у користуванні та на балансі ОСББ не перебуває дана територія. За весь час між будинками по вул.Кармелюка 19 та вул. Салтиківська 22, повиростали фаутні дерева та чагарники, колишні «власники» погребів витягнули метал з них, і залишили ями зі сміттям, а також люди зі всієї округи приносять сюди своє опале листя та побудові відходи, також в цих ямах мешкають криси та бездомні пси із-за чого утворюється середовище з антисанітарними умовами, хоча через паркан знаходиться Музична школа №6 де займаються діти. Ця територія несе небезпеку для життя громадян та дітей!
Прошу Вас розглянути звернення та доручити виконати відповідним працівникам Вашої установи виконати демонтаж незаконно виритих погребів та привести ділянку між будинками по вул. Кармелюка 19 та вул. Салтиківська 22 (та позаду будинку прибрати насипи землі, а також демонтаж погребів) до вимог санітарного стану та ліквідації несанкціонованого звалища.
Про результати розгляду звернення прошу повідомити письмово на E-mail у встановлений законом строк.
Відповідальний:
Відділ з питань благоустрою та житлової політики
Статус:
Роз’яснено
Відповідь:
27.11.2020 звернення розглянуто з виходом на місце за участю спеціалістів відділу житлово-комунального господарства виконкому Інгулецької районної у місті ради у Вашій присутності . Під час візуального огляду території між будинками №19 по вул.Кармелюка та №22 по вул. Салтиківська було виявлено ряд покинутих погребів, в яких знаходилися залишки сухої рослинності, опале листя та побутове сміття. З метою належного розгляду звернення організовані та проводяться роботи по вирубці порослі на вищевказаній земельній ділянці. Враховуючи зміни до Бюджетного кодексу України, питання засипки покинутих погребів буде розглянуто після затвердження міського бюджету на 2021 рік.