П-7-ЕЗ, Скарга

Номер звернення:
П-7
Зареєстровано:
23 листопада 2020
Вид звернення:
Скарга
Тема/напрямок:
Забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян, запобігання дискримінаії
Підтема:
Скарга на сусідів
Звернення:
Прошу Вас вжити заходів у відношенні мешканки по вул.Салтиківська б.24- Мойсеєнко Ірина Володимирівна (чинний голова ОСББ), яка неодноразово прибирала на прибудинковій території де вона мешкає опале листя і різні гілки та звалювала його на прибудинкову території між будинками по вул. Кармелюка б.19 та вул. Салтиківська б.22. Останній раз такий факт мав місце 22.11.2020 приблизно о 14:30 Критска Анна Олександрівна, що мешкає по вул. Салтиківська б.24 кв. 26 скидала листя та сміття між вище зазначеними будинками. Остання на роз’яснення діючого законодавства про благоустрій не реагує, продовжує своїми діями порушувати Правилами благоустрою в місті Кривому Розі № 4038 від 21.10.2015 (зі змінами від 26.09.2019 №4082).
Окрім цього, звертаю Вашу увагу, що мешканці вул.Салтиківська б.22- Груба Галина Володимирівна (кв. 4) та Іванова Наталія Василівна (кв. 12) збирають і скидають у контейнер та біля контейнеру для сміття суху рослинність та листя з дерев, чим порушують Правилами благоустрою в місті Кривому Розі № 4038 від 21.10.2015 (зі змінами від 26.09.2019 №4082) та ув’язку з цими діями унеможливлюють іншим мешканцям найближчим будинкам склади своє сміття до контейнеру.
На зауваження мешканців будинку №22 вище зазначенні особи не реагують та мають свою особисту думку з цього питання та вважають, що ніякої відповідальності згідно з чинним законодавства не понесуть.
Дані факти порушень громадянами: Мойсеєнко Ірина Володимирівна, Критска Анна Олександрівна, Груба Галина Володимирівна, Іванова Наталія Василівна фіксувалися на електронні засоби відеофіксації та можуть бути передані при розгляді справи відповідальним працівникам Вашої установи.
Про результати розгляду звернення прошу повідомити письмово на E-mail у встановлений законом строк.
Відповідальний:
Відділ з питань благоустрою та житлової політики
Статус:
Роз’яснено
Відповідь:
27.11.2020 звернення розглянуто з виходом на місце за участю спеціалістів відділу житлово-комунального господарства виконкому Інгулецької районної у місті ради у Вашій присутності . Під час візуального огляду території між будинками №19 по вул. Кармелюка та №22 по вул. Салтиківська було виявлено ряд покинутих погребів, в яких знаходилися залишки сухої рослинності, опале листя та побутове сміття. За Вашою інформацією мешканцями будинку №24 по вул. Салтиківська періодично здійснюється вивезення опалого листя та сміття на зазначені об’єкти благоустрою та контейнерний майданчик. З метою вирішення питання, порушеного у зверненні, відділом житлово- комунального господарства виконкому Інгулецької районної у місті ради складено та передано на розгляд районної адміністративної комісії протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» на Кріцьку Анну Олександрівну. З іншими фізичними особами, зазначеними у зверненні, та головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що розташовані неподалік вищевказаної земельної ділянки проведено профілактично-роз’яснювальну роботу та наголошено про адміністративну відповідальність за порушення вимог чинного законодавства у сфері поводження з відходами та благоустрою.