Головна / Звернення / Перелік звернень громадян / 2019 / І-1-ЕЗ, Пропозиція (зауваження)

І-1-ЕЗ, Пропозиція (зауваження)

Номер звернення:
І-1
Зареєстровано:
19 березня 2019
Вид звернення:
Пропозиція (зауваження)
Тема/напрямок:
Освіта, наукова, науково-технічна, іноваційна діяльність та інтелектуальна власність
Підтема:
Робота навчальних закладів
Звернення:
Доброго дня.
Чому на територію школи № 73 вул. Добролюбова, буд. 7, м. Кривий Ріг, кожен ранок до центральних дверей школи заїжджає ця машина AE9133IP Модель: CHEVROLET EPICA? Я вважаю, що це є небезпечно для дітей і не прийнятно, та сворює поганий приклад для інших батьків.
Машина привозить жінку. Невже жінка не може пройти відстань від дороги до школи самостійно? Чи у неї привілеї? Чи не бачить цю ситуацію адміністрація школи? Чому не вживає заходів?
Законно це чи ні? Якщо законно, тоді й інші батьки будуть так робити!

У мене телефон не працює. Жду відповідь на електрону пошту.
Відповідальний:
Відділ освіти
Статус:
Роз’яснено
Відповідь:
Адміністрація КЗШ №73 КМР ДО попередила водія CHEVROLET EPICA, номерний знак АЕ 9133ІР, щодо недопущення заїзду на шкільне подвір’я без нагальної потреби з метою збереження життя та здоров’я здобувачів освіти. Директору Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №73 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Кондратьєвій Л.М. вказано на недостатню роз’яснювальну роботу з громадськістю щодо запобігання створенню небезпечної ситуації через рух автотранспорту по території закладу освіти. Голова районної у місті ради С.Жеребило Мамро Олександр Олегович, 94-73-71