Ч-12-ЕЗ, Скарга

Номер звернення:
Ч-12
Зареєстровано:
21 вересня 2021
Вид звернення:
Скарга
Тема/напрямок:
Комунальне господарство
Підтема:
Інші
Звернення:
Шановний Сергій Васильович!
У моєму зверненні №31819, розміщеної на порталі Контакт-Центру м.Кривий Ріг, стосовно ремонту пісочниці було вказано Вами у відповіді, що ремонт заплановано виконати до 24.08.2021. Згодом строк виконання було перенесено до 20.09.2021. 21 вересня Вами розміщена відповідь: "У вересні місяці виконано ремонт пісочниці біля Вашого будинку."
Прошу звернути увагу на фото, які вкладені до цього звернення: ремонту ніякого не було виконано, пісочниця має недоліки з охорони праці (стричать іржаві цвяхи). Розумію, що на балансі виконкому Інгулецької районної у місті ради дана пісочниця не знаходиться (її встановлювали робітники ПівдГЗК, як згодом було з'ясовано), але не варто було вказувати неправдиві дані. До того ж, я намагався зателефонувати за номером телефону, який вказаний Вами у відповіді (948001, Вікторія Бондар) для з'ясування достовірності інформації - ніхкто не відповідає. Отже, або Ваші підлеглі Вас підставляють, або Вам, як Голові району, байдуже на поліпшення інфраструктури віддаленних частин Вашого району. На підставі вищевикладеного прошу Вас провести службову перевірку стосовно організації робіт та комунікації щодо їх виконання серед Ваших підлеглих. PS. Також було прохання встановити лавочку біля цієї пісочниці - навіть і не думав, що таке питання треба виносити на депутатьский корпус.
Відповідальний:
Відділ з питань благоустрою та житлової політики
Статус:
Роз’яснено
Відповідь:
Шановний пане Андрію! По суті Вашого звернення повідомляємо наступне. 21.09.2021 виконано ремонт пісочниці біля буд. 22 по вул. Переяславська, що підтверджено Вами в телефонній бесіді. Роботи по встановленню лавки біля буд. 22 по вул. Переяславська будуть виконані до 18.10.2021 за умови погодження її розташування з іншими мешканцями. Голова районної у місті ради Сергій ЖЕРЕБИЛО Бондар Вікторія 94 80 01